Sat 02 Jun BESLOTEN FEEST
 , Jubbega
 Sat 16 Jun BESLOTEN FEEST
 , Oudeschoot
 Sat 23 Jun JvdM Entertainment 5 JAAR!! mmv artiesten
 , Café de alde slus Jubbega
 Sun 19 Aug BESLOTEN FEEST
 , Drachten
 Fri 31 Aug BESLOTEN FEEST
 , Gorredijk
 Sat 08 Sep BESLOTEN FEEST
 , Nieuwehorne
 Thu 27 Sep FLAIJELFEEST
 , Nieuwehorne
 Fri 28 Sep FLAEIJELFEEST
 , Nieuwehorne
 Sat 29 Sep FLAEIJELFEEST
 , Nieuwehorne
 Sat 13 Okt TONEEL FLEURICH FIERDER 
 , Jubbega
 Sat 20 Okt TONEEL FLEURICH FIERDER 
 , Jubbega
 Sat 10 Nov TONEEL O.D.I. ???
 , Jubbega
 Fri 16 Nov TONEEL O.D.I. ???
 , Jubbega
 Sat 17 Nov TONEEL O.D.I. ???
 , Jubbega
 Mon 31 Dec CARBIDSCHIETEN FEESTTENT
 , Nieuwehorne